E-VEIKALS

Par Mums

 

Jau vairāk kā četrpadsmit gadus izgatavojam profesionālās transporta kastes visplašākajam aparatūras klāstam un ne tikai…. Šo gadu laikā ar kastēm esam apgādājuši lielāko daļu aparatūras īres kompānijas Latvijā un Lietuvā, kā arī klientus citur Eiropā un pasaulē.

Mūsu ražotās kastes paredzētas skaņas un gaismas aparatūrai, ekrāniem, mūzikas instrumentiem, dažādai specializētajai aparatūrai, sporta inventāram, dažādiem mērinstrumentiem. Izgatavojam arī dažādu modifikāciju portatīvos bārus un mobilās darba stacijas.

Kastes lieliski noder lietām, kam nepieciešama ērta un droša transportēšana, lietošana un uzglabāšana. Nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, kastes pielāgojam konkrētajai aparatūrai , ņemot vērā Jūsu prasības, vēlamos izmērus un komplektāciju. Protams, ir pieejami standarta risinājumi.

Pamatā kastes gatavojam no 7mm un 9mm saplākšņa , kas var būt laminēts, krāsots vai ar PVC pārklājumu arī dažādās krāsās. Gadījumos, kad izšķirošā nozīme ir kastes svaram , piedāvājam šūnu plastikātu 7mm, 10mm un 11 mm biezumā. Alumīnija profilus un furnitūru mums piegādā Penn Elcom GmbH. Pieejami dažāda biezuma polsterējumi.

Varam izbraukt pie klienta un veikt aparatūras uzmērīšanu, kā arī piegādāt gatavo produkciju Jums izdevīgā vietā un laikā. Nepieciešamības gadījumā iespējama arī paātrināta kastes izgatavošana.

Esam atvērti sadarbībai, lai īstenotu Jūsu ieceres!

Zvaniet +37129230626 vai rakstiet info@tpkastes.lv mēs noteikti vienosimies!